Typ nabídky

Minimální mzda

Nenáročná brigáda s autokosmetikou - volba směn

referenční číslo: 8169 | aktuálnost: 25.02.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v Neubuzi u Slušovic hledáme šikovné, spolehlivé brigádníky a brigádnice do výroby autokosmetiky. Brigáda nabízí možnost volby směn a je velmi nenáročná - proto je vhodná téměř pro každého. Nástup možný ihned.
Náplní práce je:
- plnění plastových obalů,
- manipulace s kanystry,
- šroubování vršků
- lepení etiket.

Požadujeme

- věk min. 18 let
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

- mzdu: 70 Kč/hod.
- ranní (6:00 - 14:00) a odpolední směny (14:00 - 22:00)i NOČNÍ SMĚNY (22:00 - 6:00)
- práci v příjemném pracovním prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce, a tak stabilního příjmu
- pravidelný výplatní termín

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty