Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor ohraňovacího lisu

referenční číslo: 12339 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v práci na specializovaných CNC strojích jako je například ohraňovací lis? Nebráníte se zároveň práci v nepřetržitém provozu a naopak uvítáte benefity, které může nabídnout větší mezinárodní firma, jako jsou příspěvky na dopravu a stravování, stabilitu pracovního místa a garanci včasného vyplácení mezd a další vítané benefity?

Pak věříme, že Vám tahle práce může mnohé nabídnout. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis, na základě kterého si s Vámi rádi pohovoříme o podrobnostech pozice:

OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU

Náplň práce

  • Práce na CNC strojích – frézky, vrtačky, lasery, ohýbačky aj.
  • Udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
  • Samostatné čtení dokumentace a příprava programů pro CNC na jejich základě
  • Dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti
  • Přidružená administrativní činnost na PC v systému firmy

Požadujeme

  • Orientaci v práci na CNC strojích
  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo výuční list s
  • Spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém či třísměnném provozu
  • Orientaci v technické dokumentaci pro samostatné čtení

Nabízíme

  • K fixní mzdě věrnostní a výkonové bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění či životní pojištění
  • Závodní stravování + stravenky
  • Vítáme uchazeče především z okresů Přerov, Nový Jičín a Vsetín, případně Olomouc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba