Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář – zlínsko

referenční číslo: 19373 | aktuálnost: 08.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi elektrikář a práce tě baví? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Chtěl bys mít možnost pracovat s moderními technologiemi? Pak nám pošli svůj životopis!
Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Náplň práce

  • práce na elektro údržbě strojního zařízení
  • komunikace s dodavateli součástek
  • odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
  • preventivní kontroly a úpravy zařízení
  • spolupráce s dalšími kolegy v týmu

Požadujeme

  • výuční list v oboru elektro s platnou vyhláškou 50/78 Sb. § 5
  • praxi v oboru
  • znalost řídících systémů Simatic S5, S7 a Beckhoff – IPC
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • týden dovolené navíc
  • program firemních benefitů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
  • vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška §6 pro elektro)
  • místo výkonu práce: Zlínsko

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika