Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní ředitel LKW sortimentu – ČR

referenční číslo: KL4206-0042 | aktuálnost: 04.04.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte výzvu nebo kariérní posun? Máte přehled o LKW dílech? Řídil jste obchodníky v regionu a troufáte si budovat novou divizi v oblasti auto-moto, náhradních dílů pro LKW?

Dejte nám o sobě vědět! Hledáme právě Vás!

Vaše zodpovědnost by byla…

  • Vedení týmu LKW technicko-obchodních specialistů v rámci ČR
  • Rozvoj divize a stanovení obchodní strategie
  • Spolupráce s obchodním ředitelem celé skupiny

Co oceníme?

  • Vaše obchodní zkušenosti a znalost sortimentu TRUCK autodílů - bez toho se neobejdete
  • Zkušenost s vedením týmu je nutná
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Vaši flexibilitu a to, že rád cestujete
  • A bude fajn, pokud zvládnete i komunikaci v AJ

Odměníme Vás výtečně…

  • Příležitostí pracovat pro skvělou mezinárodní firmu, která je na českém trhu desítky let
  • Skvělý kolektiv
  • Co se platu týče - je velmi motivující - fix + variabilní složka - záleží jen na Vás
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Slevy na naše výrobky
  • Samozřejmostí je auto, mobil a notebook…
  • A pobočku, která bude Vaše mateřská - záleží na naší dohodě, jestli to bude Praha, Karlovy Vary, Jihlava nebo Zlín

Klíčová slova: sales manager, sales manažer, MAN, Scania, Iveco, Tatra, Mercedes, Volvo, Renault, automotive, LKW, náhradní díly, trucks, truky, vedení týmu, vedení obchodního týmu, obchodní výsledky, obchodní společnost, pracovní příležitost, relationship manager, technicko-obchodní zástupce,  regional sales manager, MAN, Scania, Iveco, Tatra, Mercedes, Volvo, Renault,Praha, Jihlava, Prague, Karlovy Vary, Zlín, Brno, sales manager, sales manažer, automotive, LKW, náhradní díly, trucks, truky, vedení týmu, vedení obchodního týmu, obchodní výsledky, obchodní společnost, pracovní příležitost, relationship manager, technicko-obchodní zástupce,  regional sales manager, Praha, Jihlava, Prague, Karlovy Vary, Zlín, Brno, MAN, Scania, Iveco, Tatra, Mercedes, Volvo, Renault

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Kraj Vysočina, Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup