Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený kvalitář

referenční číslo: 20458 | aktuálnost: 10.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi technik a rád analyzuješ problémy a možná rizika? Máš praxi v oblasti kontroly kvality a chceš najít v tomto oboru zajímavé uplatnění? Láká tě práce na pozici TECHNIK KVALITY? Pokud ano, budeme rádi za Tvůj životopis!

Náplň práce

  • Zajištění vstupní přejímky materiálu
  • Měření dle kontrolního plánu a dle specifických požadavků
  • Provádění interních auditů
  • Tvorba dokumentace a výstupů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici kontrolora ve výrobě
  • Znalost MS Office
  • Výhodou zkušenosti s měřidly

Nabízíme

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalita - Most

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti