Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní plánovač

referenční číslo: 20136 | aktuálnost: 19.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru, ovládáte komunikativně anglický jazyk a chcete nastartovat svoji kariéru v mezinárodní firmě?

Náplň práce

  • Plánování výrobního procesu a výrobních kapacit
  • Koordinace výroby
  • Odpovědnost za dodržování termínů výroby a dodávek
  • Sledování toku výroby
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti na pozici alespoň 3 roky (automotive)
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Znalost práce na PC (Excel, SAP)

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 sick days
  • Lokalita: Žatec

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba