Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby

referenční číslo: 20105 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Jste komunikativní a organizačně schopný? Pak jste ten pravý kandidát pro nás!

Náplň práce

  • Řízení lidí na linkách
  • Školení, koordinace operátorů
  • Podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • Hodnocení podřízených zaměstnanců, vedení docházkového systému
  • Plnění nastavených cílů

Požadujeme

  • SŠ strojního směru – vítána
  • Zkušenosti na obdobné pozici na lince v oblasti automotive
  • Znalost principů kvality a LEAN
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • Atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištěnÍ
  • Lokalita: Ústí nad Labem

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba