Typ nabídky

Minimální mzda

Production supervisor

referenční číslo: 19585 | aktuálnost: 21.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní práci ve výrobní společnosti? Umíte vést a motivovat tým? Baví Vás koordinovat tým a výrobu? Tak neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce

  • Kontrola kvality výroby
  • Řízení a organizace pracovní činnosti na směně
  • Zaškolení, motivace a podpora lidí
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Třísměnný provoz

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru - výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Uživatelskou počítačovou dovednost MS Office (Outlook, PowerPoint)
  • Technický typ a základní znalost Zákoníku práce

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s možností seberealizace a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy, prémie, mimořádné odměny až do výše 20% ze základní mzdy
  • Neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení)
  • Lokalitu: okres Chomutov

Mzda: 28 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba