Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený HR Manager

referenční číslo: KL57006-0018 | aktuálnost: 20.04.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti na pozici HR managera?

Rádi využíváte denně angličtinu?

Nebojíte se komunikovat s lidmi na různých úrovních (dělnické pozice, management)?

Pošlete mi Váš životopis!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za personální oddělení - nábor, školení a rozvoj zaměstnanců
  • Zastřešení personálně-právní agendy (vč. exekucí, insolvencí, neomluvené docházky)
  • Pravidelný reporting vedení společnosti v USA
  • Komunikace s externími agenturami

Co požadujeme:

  • Praxi na pozici HR managera – min. 5 let - podmínkou
  • Znalost zákoníku práce a ostatních právních předpisů
  • Anglický jazyk na úrovni B2/C1 – písemná i ústní komunikace
  • Zkušenosti s programem SAP
  • Komunikativní osobnost s výbornými organizačními schopnostmi
  • Chuť občas cestovat – řidičský průkaz skupiny B. (cesta 1x za měsíc do Prahy)

Co Vám za to nabídneme:

  • Dobrý kolektiv!
  • Stabilní zaměstnání, kde budete mít možnost uplatnit své dosavadní zkušenosti
  • Balíček firemních benefitů (služební vůz, flexibilní pracovní dobou, nadstandardní lékařskou péči, home office, závodním stravování) a další super benefity …

Nástup možný ihned!

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Ústecký kraj, Praha

Obor: Personalistika, HR, Personalistika, HR