Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí vývoje - chemie

referenční číslo: 15845 | aktuálnost: 16.11.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením výzkumného týmu? Láká Vás práce pro chemickou společnost? Rádi se podílíte na inovacích a vývoji nových materiálů? Chcete pracovat pro lídra na trhu s dlouholetou tradicí? V tom případě je tato nabídka tou pravou! Významná nadnárodní společnost právě obsazuje pozici: VEDOUCÍ VÝVOJE - CHEMIE (od 50 000 Kč)

Náplň práce

* Vedení dvou týmů vývoje * Koordinace týmu technické podpory prodeje * Podílení se na vývoji nových produktů * Řízení projektů v oblasti výzkumu a vývoje * Úzká spolupráce s odděleními napříč celou společností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • Praxi v oblasti výzkumu a vývoje
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • Automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost osobního a odborného růstu
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Věda a výzkum