Typ nabídky

Minimální mzda

Přidali jsme mzdu - přidej se k nám! Operátor výroby Trmice

referenční číslo: 59955da1a5ad955db53e02f8 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáme spolehlivé výrobní dělníky!
Věk ani praxe není podmínkou, stačí chuť do práce, vše Vás naučíme.

Náplň práce

* Kompletace drobných součástek
* Testování a kontrola kvality výrobků
* Balení a lepení součástek

Požadujeme

* Manuální zručnost

* 100% docházku bez absencí

Nabízíme

* Nástupní mzda až 21.000 Kč! (16.000 Kč fix + 0 - 3.000 Kč odměny + příplatky za směnnost)
* Příplatky nad rámec zákoníku práce - přesčas platíme 50 %, připlácíme za práci v odpolední směně!
* Po roce automatické zvýšení základní mzdy
* Bonus za doporučení kandidáta 1.000 Kč
* Po zapracování posun na pozici „specialista“ - bonus až 5.000 Kč/měsíc
* Dotované stravování (oběd od 10,- Kč) + stravenky
* Týden placené dovolené NAVÍC
* Úhrada vstupní lékařské prohlídky i výpisu od Vašeho lékaře
* Sleva na firemní výrobky 50 %
* Firemní akce pro Vás i Vaše děti
* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* Práce v čistém bezpečném prostředí
* Přátelské prostředí
* Nástup IHNED nebo po dohodě

Zaujala Vás naše nabídka?

Zašlete nám své kontakty, ozveme se Vám. Těšíme se na Vás!

Místo pracoviště: Trmice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva