Typ nabídky

Minimální mzda

Studentka VŠ - administrativa a personalistika - Louny

referenční číslo: 8378 | aktuálnost: 05.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Profil firmy:
Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. je s více než 40 pobočkami v ČR a SR jednou z největších pracovně-personálních agentur na trhu v ČR a SR.
V rámci růstu hledáme aktivní a schopné lidi pro rozšíření našeho týmu.
Náplň práce:
- každodenní komunikace s uchazeči
- obsazování volných brigádnických pozic
- práce s firemní databází kandidátů, inzerce
- zadávání dat do systému
- zpracování administrativy

Požadujeme

Požadujeme:
- možnost docházet do práce 2 - 3 celé dny v pracovním týdnu
- SŠ vzdělání: pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy bez praxe
- příjemné vystupování
- samostatnost a koncepčnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
- schopnost týmové spolupráce
- dobrou znalost práce na PC - Office, Internet

Nabízíme

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce nebo částečný úvazek
- velmi zajímavou a různorodou práci
- adekvátní finanční ohodnocení
- možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný ihned
- pracoviště: LOUNY (vhodné i pro uchazeče s bydlištěm v Žatci nebo Chomutově)

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty