Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nastup přímo do Amazonu!

referenční číslo: 58da7b7bbabecf2f9a389ae1 | aktuálnost: 25.05.2017

Randstad s.r.o.

Právě jste ukončili školu a chcete co nejdřív první pořádnou výplatu? Do důchodu vám moc nechybí a hledáte stabilní uplatnění? Živíte rodinu a potřebujete dlouhodobou práci s jistým výdělkem? Nebo si jen chcete vydělat na vaše vlastní potřeby a zájmy?

Máme něco pro každého z Vás. Pracujte pro světoznámý internetový obchod Amazon!

Náplň práce

Nabízíme pozice do distribučního i reklamačního centra. Pro nejúspěšnější z Vás navíc možnost nastoupit přímo do kmenového stavu. Získáte ihned smlouvu na dobu neurčitou a vyděláte si až 27 900 Kč za měsíc! Tak neváhejte a domluvte si pohovor v Praze nebo ve Vašem městě na 800 856 856. Nastoupit můžete třeba hned!

Co Váš čeká?

V REKLAMAČNÍM CENTRU:

- posuzování reklamací a vratek

- drobná administrativa na počítači a práce se čtečkou

V DISTRIBUČNÍM CENTRU:

- manipulace se zásilkami

- rozbalování a balení zboží

Požadujeme

- Zájem o dlouhodobé zaměstnání

- Ochotu pracovat na směny

- Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky

- Možnost týdenních záloh

- Práci jen 4 dny v týdnu a 3 dny volna

Co Vám ještě nabídneme?

- Dlouhodobou spolupráci

- Práce v novém čistém moderním prostředí

- Týden dovolené navíc

- Dotovaná strava na pracovišti

- Svoz na směny a ze směny ZDARMA

Zaujala Vás naše nabídka?

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také za Vámi do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem a Kladna.

Zavolejte ZDARMA na 800 856 856 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 nebo nám napište na nabor@randstad.cz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 20 000 - 27 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jungmannova 15, Praha 1, 11000

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy