Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer CNC obrábění – jednatel - Chomutov

referenční číslo: 58cfd513a5ad957d9630fb2f | aktuálnost: 16.05.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojním obráběním a to jak na CNC strojích, tak i klasickým obráběním kovů a plastů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer CNC obrábění – jednatel - Chomutov

Náplň práce

  • řízení technické přípravy
  • řízení výroby na CNC strojích
  • provádění nabídek pro zahraničního zákazníka
  • kontrola cen a termínů při vstupu objednávky
  • posuzování zakázek dle kalkulací
  • rozhodování v ekonomii
  • spolupráce s ekonomickým úsekem (kupní smlouvy, pohledávky, závazky, investice,…)
  • rozhodování a posuzování důležitých ekonomických investic
  • služební cesty do zahraničí
  • vedení cca 100 zaměstnanců

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství, nejlépe strojírenská technologie (nebo SŠ + 10 let praxe v oboru obrábění)
  • praxe na obdobné pozici nebo v oboru min. 5 let
  • komunikativnost a dobré vystupování, loajalita, odolnost vůči stresu,
  • znalost práce na PC
  • znalost čtení výkresové dokumentace, technologických postupů při obrábění, metrologie, obráběcích strojů (zejména CNC stroje, soustruhy, brusky, apod.)
  • německý jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práce na IČO nebo HPP stálý pracovní poměr
  • benefity (mobil, PC, auto, stravenky,…), možnost využití rodinného domu v lokalitě společnosti
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • výkonnostní prémie závislé na obratu
  • místo výkonu práce: areál mezi obcemi Droužkovice a Březno u Chomutova

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Region: Ústecký kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování