Typ nabídky

Minimální mzda

CAD konstruktér

referenční číslo: 20318 | aktuálnost: 10.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Chcete mít možnost využívat anglický jazyk? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Tvorba dat pro 3D měření
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Školení zaměstnanců v oblasti CAD/CAM systémů

Požadujeme

  • Dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání zaměřené na strojírenství
  • CAD SW Catia V4/V5
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Týmového ducha a analytické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Denní využití angličtiny
  • 13. plat, bonusy
  • Lokalita: Teplice

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství