Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog bez praxe

referenční číslo: 20188 | aktuálnost: 11.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvým absolventem a anglický jazyk Vám není cizí? Láká Vás pozice technologa, ale ještě jste neměl možnost získat praxi? Pak je tato nabídka přímo pro Vás.

Náplň práce

  • Zpracování technologických postupů strojních zařízení
  • Analýza produktivity strojních zařízení
  • Analýza případných chyb na strojích
  • Podílení se na optimalizací výrobních nákladů
  • Technická podporu výroby

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 5
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost technické dokumentace
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Prostor pro profesní a osobní rozvoj
  • Odborná školení
  • Možnost získání praxe v úspěšné společnosti
  • Bonusy za odvedenou práci, pracovní jubilea a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Chomutov

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství