Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis - junior

referenční číslo: 19643 | aktuálnost: 09.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pečovat o klienty a rádi byste své znalosti v praxi uplatnili naplno? Tak neváhejte nás kontaktovat!!!

Náplň práce

  • Zpracovávání objednávek a veškerých potřeb zákazníka
  • Plánování produkce s ohledem na zákaznické potřeby
  • Zpracování fakturačních dokladů
  • Tvorba reportů pro vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Ovládat práci na PC (Outlook, Excel)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobré vyjednávací a komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Práci v prosperující společnosti po boku odborníků
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravování v areálu závodu
  • Lokalita: Teplice

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa