Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby

referenční číslo: 17667 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání chemického či technického směru? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Láká Vás práce s moderním technologickým zařízením? Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti chemie?

Pokud ano, je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá! Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY (19 000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha výrobních zařízení
  • provádění kontroly zařízení
  • provádění drobných servisních zásahů
  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • alespoň SOU zakončené výučním listem
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochota učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc, firemní akce
  • možnost zvýhodněného stravování
  • možnost využití zvýhodněného tarifu na telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba