Typ nabídky

Minimální mzda

Navyšujeme mzdy! až 25.000 Kč - operátor/ka - Trmice

referenční číslo: 5939af9bbabecf34614d71b7 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, vedoucího výrobce elektro nářadí na světě, hledáme posily do výroby! Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Nabízíme pozice na několika pracovištích - můžete si vybrat podle toho, co Vás zajímá, co Vám vyhovuje a kde Vám to půjde nejlépe.

Náplň práce

* Montáž elektronářadí na montážní lince - lehká kompletace, žádná hlučná linka, pohodové a čisté prostředí.
* Testování a kontrola kvality výrobků

Pracovní doba: pondělí - pátek (VOLNÉ VÍKENDY!)
Směny: ranní/odpolední/noční - střídáme po týdnu

Požadujeme

* Manuální zručnost
* Spolehlivost, docházka bez absencí
* Věk 18+

Nabízíme

* Nástupní mzda až 21.000 Kč! (16.000 Kč základ + až 3.000 Kč bonus + příplatky za směnnost)
* Příplatky nad rámec zákoníku práce - přesčas platíme 50 %, připlácíme za odpolední směnu 4 Kč/hod!
* Po zapracování převod na seniorní pozici - zvýšení bonusové složky
* Po roce automatické zvýšení základní mzdy
* Dotované stravování (oběd od 10,- Kč) + stravenky
* Sleva na firemní výrobky 50 %
* Úhrada vstupní lékařské prohlídky i výpisu od Vašeho lékaře
* Týden placené dovolené NAVÍC
* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* Práce v bezpečném prostředí

Mzda: 19 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Ústí nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, skladník, skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní