Typ nabídky

Minimální mzda

Chcete práci bez nočních směn? až 18.000 Kč Teplice

referenční číslo: 58f0c0cda5ad955f1204d5ef | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Rozšiřujeme výrobu a hledáme nové šikovné kolegy s nástupem IHNED!
Nabízíme nadprůměrnou mzdu a pohodovou práci BEZ nočních směn.

Náplň práce

* Jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy i muže
* Pomocné činnosti ve výrobě

* Pouze ranní a odpolední směna! (6:00 - 14:00/14:00 - 22:00)

Veškeré nástupy probíhají agenturně, po zapracování převádíme do kmene!

Hlaste se na nábor na tel. +420 734 444 930!
Těšíme se na Vás

Požadujeme

* Manuální zručnost
* Spolehlivost a docházka bez absencí

Nabízíme

* Atraktivní mzda!
* Ranní směna 92 Kč/hod
* Odpolední 112 Kč/hod
* Bonusy a další benefity!!!
* Možnost napracovat si přesčas!
* Stravenku za každou směnu

* VOLNÉ VÍKENDY
* Čisté a klidné prostředí
* Zázemí prosperující společnosti, práce na HPP a převody do kmenového stavu!

Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Teplice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Ostatní

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výrobního bloku, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva