Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí odboru traťové dopravy

referenční číslo: 58cf77f5babecf4e2c6651da | aktuálnost: 20.03.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

UNIPETROL DOPRAVA, s. r. o., hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo

Náplň práce

  • Řídí útvar na základě stanového plánu s cílem věcně a termínově dodržet plnění plánu dopravních výkonů a plynulost provozu drážní dopravy
  • Vede primární dokumentaci traťových výkonů a předává informace controllingu v rozsahu výkaznictví společnosti tak, aby byla zajištěna správnost a úplnost dokladů a informací
  • Řídí a koordinuje přepravy a doprovody vlaků s cílem zabezpečit maximálně hospodárný a efektivní provoz
  • Vede tým zaměstnanců útvaru, zajišťuje jeho profesní rozvoj, informovanost, motivaci a kvalitu pracovního prostředí
  • Koordinuje spolupráci útvaru s navazujícími útvary společnosti, SŽDC a ostatními zákazníky s cílem zajistit efektivnost a plynulost dopravního provozu
  • Organizuje práce při vzniku mimořádných událostí s cílem odstranit je a zabránit následným škodám
  • Zajišťuje plnění povinností dopravce při provozování drážní dopravy na dráze celostátní a regionální

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání dopravního nebo technického zaměření
  • Zkušenosti z práce v železniční dopravě, předchozí praxi v dopravní společnosti
  • Dobrou znalost právních předpisů v oboru drážní dopravy
  • Manažerské dovednosti, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
  • Profesionalitu a odpovědný přístup k práci i svěřeným hodnotám
  • Vysoké pracovní nasazení a orientaci na výsledky
  • Koncepční myšlení, aktivní přístup k řešení problémů
  • Cílevědomost, rozhodnost, schopnost delegování
  • Schoponost zvládat žátěžové situace a stres
  • Komunikativní znalost anglického a německého jazyka výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Služební automobil

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Růžodol 4, Litvínov, 43601

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské