Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí

referenční číslo: 13383 | aktuálnost: 10.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Nebojíte se nových výzev? Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Mezinárodní společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici NÁKUPČÍ:

Nákupčí

Náplň práce

  • Znalost nákupních strategií a dodavatelských procesů v automobilovém průmyslu
  • Čeká na Vás každodenní vyjednávání s lidmi z celého světa
  • Připravte se na to, že telefon bude zvonit každou chvíli
  • Budete mít zodpovědnost za svěřenou komoditu

Požadujeme

  • Touhu pracovat stylem burzovního makléře
  • Nadšení zvednout telefon a zařídit vše co je potřeba k úspěšnému nákupu
  • Komunikovat plynule v angličtině
  • Aspoň 3 roky zkušeností ve strategickém nákupu
  • Odolnost vůči stresu – při téhle práci se nudit nebudete
  • Umění individuální i týmové práce

Nabízíme

  • Zázemí společnosti, která je lídrem na trhu ve svém oboru
  • Žádné tabulkové platy, individuální hodnocení dle výkonu
  • Čtvrtletní a půlroční bonusy z prodeje
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Lokalita: Žatec

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup