Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu

referenční číslo: 13384 | aktuálnost: 10.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické nebo ekonomické vzdělání a zlákaly Vás obchodní pozice? Získali jste zkušenosti s nákupem a dokážete jich využít i v novém zaměstnání? Nezaskočí Vás komunikace v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici

SPECIALISTA NÁKUPU

Náplň práce

  • Koordinace aktivit spojených s nákupem: zpracování a kontrola nákupního požadavku, zpracování nabídky
  • Znalost nákupních strategií a dodavatelských procesů v automobilovém průmyslu
  • Práce s interními systémy
  • Tvorba reportů o průběhu činnosti, stavu zásob, seznamu materiálu apod.
  • Komunikace s dodavateli
  • Tvorba rozpočtů pro nákup
  • Zastřešení objednávek k dodavatelům
  • Práce v systému SAP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického/ekonomického směru
  • Zkušenost v oblasti strategického nákupu min. 2 roky
  • Komunikativní středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost programu SAP , ale není to podmínkou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení - bonusy
  • Možnost seberealizace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalita: Žatec

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup