Typ nabídky

Minimální mzda

Odborník pro pájení

referenční číslo: 14654 | aktuálnost: 24.02.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Je Vaše praxe zaměřená na oblast pájení? Jste schopný své zkušenosti předat i jiným pracovníkům? Hledáte zajímavou práci v mezinárodní společnosti? Pokud ANO, tak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu schopného a zkušeného kolegu/kolegyni na pozici ODBORNÍK PRO PÁJENÍ (35 – 55.000,- KČ)

Náplň práce

*SŠ/VŠ technického směru *Průkaz EWT *Komunikativnost, samostatnost *Zkušenost ve výrobní společnosti vítána

Požadujeme

  • Příprava školení pracovníků pro pájení
  • Kontrola jejich odvedené práce
  • Reporting
  • Komunikace s pracovníky ve výrobě

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu mezinárodní společnost
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství