Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník- Plzeň, 22.000Kč/měs., týdenní zálohy,garance ubytování

referenční číslo: 59033795babecf36436db004 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozici Zámečník.

Náplň práce

- údržba strojů a zařízení

Požadujeme

- vyučení v oboru
- manuální zručnost

- fyzická zdatnost

- schopnost samostatné práce

- spolehlivost a pracovitost

- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme

- zaměstnání na HPP

- nástup možný IHNED

- místo výkonu práce: PLZEŇ

- základní mzda 20.000 – 22.000Kč/měs. (dle zkušeností) + až 2.500Kč prémie, ve zkušební době garantovaná prémie v pevné výši 1.500 Kč + 13.plat ve výši 1.000Kč/měs. ode dne nástupu + příplatky (noční a víkendové směny, přesčasy, svátky)

- 2 směnný provoz (ranní/odpolední)

- 25 dní dovolené

- stravenky 80 Kč

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity