Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač CNC stroje, od 30.000 Kč, kmenový stav

referenční číslo: 99A7C2F3 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou drobných komponent ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE.

Náplň práce

- tvorba CNC programů dle výkresové dokumentace
- seřízení stroje pro výrobu požadovaných dílů
- obsluha CNC stroje
- kontrola kvality vyráběných dílů
- údržba strojů a pracovního prostředí

Požadujeme

- znalost řídících systémů FANUC a SIEMENS
- znalost ISO programování
- zkušenosti s přípravou stroje (CNC soustruhu) pro výrobu dle výkresové dokumentace
- čtení technických výkresů
- znalost měření v strojírenské výrobě
- německý nebo anglický jazyk výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- nástupní mzda až 30.000 Kč + zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
- místo výkonu práce: DOBŘANY
- malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
- stravenky 90 Kč
- možnost objednání jídla, potravinový automat
- 3 směnný provoz
- 25 dní dovolená
- 13. plat
- nástup do kmenového stavu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity