Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník, dvousměnný provoz, od 133 Kč/hod.

referenční číslo: C4F43344 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou zemědělský strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici MONTÁŽNÍHO DĚLNÍKA.

Náplň práce

- provádění montážních a demontážních prací v závodě i u koncových zákazníků
- příprava, čištění a lícování dílů pro montáž
- manipulační práce
- ostatní práce včetně údržbových

Požadujeme

- vyučení v oboru – strojírenství (svařování, obrábění), automechanik, opravář zemědělských strojů a zařízení, elektromechanik
- znalost funkce a skladby strojů
- trestní a občanská bezúhonnost
- časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně, schopnost číst dokumentaci
- ochota se učit, odpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: ROKYCANY
- nástupní mzda od 133Kč/hod. (po zkušební době navýšení dle výkonu)
- nástup do kmenového stavu
- 2 směnný provoz
- 5 týdnů dovolená, příspěvek na stravování
- po prvním odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity