Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC stroje, kmenový stav, od 22.000 Kč/měs + příplatky

referenční číslo: D0893987 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží nábytku, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBLSUHA CNC STROJE.

Náplň práce

- obsluha CNC strojů (v truhlářské výrobě)
- opracovávání laminových desek

Požadujeme

- SOU technický obor (obor truhlář výhodou)
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost a technické myšlení
- flexibilta, tvořivost a kreativita
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a organizační schopnosti
- schopnost pracovat v týmu a komunikovat

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: CHOTÍKOV
- nástupní mzda od 22.000 Kč (po zapracování navýšení mzdy) + zákonné příplatky
- 3 směnný provoz (R/O(N)
- nabídka do kmenového stavu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity