Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik

referenční číslo: 14737 | aktuálnost: 11.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik

Náplň práce

Je logistika to, co Vás baví? Máte s ní zkušenosti a chcete je uplatnit i nadále? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost, zabývající se zakázkovou výrobou hledá pro svůj nový závod schopného člověka na pozici: LOGISTIK

Náplň práce

* logistika v oblasti zajišťování materiálu * kontakt s dodavateli a odběrateli * optimalizace logistických procesů * zadávání požadavků do systémů výroby * příprava exportní dokumentace a komunikaci s dopravci * kooperace s oddělením výroby * řízení skladu * reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalosti a praxi s plánováním logistiky
  • dobrou znalost práce s PC

Nabízíme

  • mezinárodní výrobní prostředí
  • možnost podílet se na rozvoji nového závodu
  • příspěvek na dojíždění a stravování zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště: Plzeňsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika