Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač logistiky

referenční číslo: 14736 | aktuálnost: 11.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s koordinací interního a externího logistického toku ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, máme pro Vás novou pracovní výzvu! Dynamicky se rozvíjející výrobní společnost nedaleko Plzně obsazuje pozici: PLÁNOVAČ LOGISTIKY

Náplň práce

* koordinace interního a externího logistického toku * zabezpečení příchozích a odchozích dodávek * koordinace dopravců a zajištění potřebné dokumentace * komunikace s dodavateli, ale i výrobní jednotkou * warehouse management * reporging

Požadujeme

  • bezproblémovou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • člověka schopného a stresu odolného, kterého práce v logistice baví!

Nabízíme

  • práci v mezinárodní perspektivní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavé benefity: příspěvek na dopravu, stravování zdarma, 5 týdnů dovolené
  • lokalita: Plzeňsko (v dosahu 15 min od Plzně)

Mzda: 29 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika