Typ nabídky

Minimální mzda

školitel pro oblast pájení

referenční číslo: 14642 | aktuálnost: 24.02.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky vzdělaný člověk, který vlastní Evropský svářecí průkaz? Hledáte práci v Plzni s perspektivou do budoucna? Nebojíte se komunikovat s lidmi a jste schopný je proškolit do oblasti pájení? Pokud ANO, tak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná výrobní společnost hledá do svého technického oddělení kandidáta na pozici ŠKOLITEL PRO OBLAST PÁJENÍ (40 – 50.000,- KČ)

Náplň práce

*Vedení pravidelných školení v oblasti pájení *Zlepšování nastavený procesů pájení *Komunikace s proškolenými pracovníky a jejich případné delegování *Zpracování dokumentace týkající se školení *Pravidelný reporting

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Průkaz EWT podmínkou
  • Komunikativní osobnost, která je schopná proškolovat pracovníky ve výrobě
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství