Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka dokončování/montáže - jednoduchá manuální práce

referenční číslo: 38D932EC | aktuálnost: 13.11.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro společnost, vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, hledáme operátory/ky montáže. Práce je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce

- dokončovací práce při výrobě gumových hadic pro automobilový průmysl

Požadujeme

- spolehlivost
- manuální zručnost
- praxe ve výrobě vítána
- ochota pracovat na směny

Nabízíme

- 95Kč/hod + prémie až 5 Kč/hod + příplatky
- příplatky - noční 10%, přesčas o víkendu 60%, přesčas přes týden 30%

- zajištěné a zcela hrazené ubytování nebo 2000kč/měsíčně BONUS!!!
- za každého doporučeného kandidáta až 5000Kč!
- dotované obědy (cena oběda 25Kč)
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní bonus za každý odpracovaný rok
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP s možností přestupu do kmene

Mzda: 18 000 Kč

Místo pracoviště: Rokycany, 33701

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince