Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor autoklávů - nástupní mzda až 26000,-

referenční číslo: 58985a7ebabecf6e2f4f8de4 | aktuálnost: 13.11.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se výrobou gumových hadic pro automobilový průmysl, hledáme operátory do výroby.

Náplň práce

- nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu

- kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem

Požadujeme

- fyzickou zdatnost

- pracovní nasazení

-ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • - základní nástupní mzda 120 až 140 Kč/hod + prémie až 5 Kč/hod + příplatky
  • - příplatky - přesčas o víkendu 60%, přesčas přes týden 30%, noční 10%,
  • - 2000Kč BONUS v případě nevyužití ubytování!! a nebo zajištěné a zcela hrazené ubytování
  • - ke mzdě za každého doporučeného kandidáta 5000Kč!
  • - v případě přesčasou možný výdělek až 30000Kč/měsíc
  • - stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP s možností přestupu do interního stavu podniku
  • - dotované obědy (cena oběda 25Kč)
  • - 5 týdnů dovolené
  • - věrnostní bonus za každý odpracovaný rok

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Klostermannova 995, Rokycany, 33701

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

Vhodné pro: Cizince