Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč CO2

referenční číslo: 206ECDF9 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice SVÁŘEČ CO2

Svářeč CO2

Náplň práce

- svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
- zámečnické práce podle výkresové dokumentace, tj. provádění speciálních výřezů a úprav plechu

Požadujeme

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- znalost výkresové dokumentace podmínkou
- požadovaná praxe minimálně 1 rok svařování CO2 s výkresovou dokumentací

Nabízíme

- nástup možný IHNED
-místo výkonu práce: PLZEŇ
- 3. směnný provoz
- hodinová mzda až 143 Kč/hod. (z toho příplatek za svařování 30 Kč, výše bonusů až 37,80 Kč za každou odpracovanou hodinu)
- 25 dnů dovolené
- stravenky

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní