Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant linky pro technickou podporu - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 5911b983a5ad95752770b370 | aktuálnost: 14.10.2017

O2 Czech Republic a.s.

V oddělení technické podpory naším osobním přístupem a odbornými znalostmi budujeme tu nejlepší zákaznickou zkušenost v oblasti, která se týká pomoci a podpory zákazníků s využíváním našich produktů. Když zákazník potřebuje poradit s funkčností internetu, nebo O2 TV, pevné linky nebo mobilního připojení, volá právě k nám.

Náplň práce

- telefonicky a online vyřizujeme dotazy zákazníků, kteří využívají pestrou škálu našich produktů
- poskytujeme pomoc a řešení fungování služeb (např. nastavení set-top-boxu, mobilního telefonu, zpětné přehrávání a nahrávání pořadů u O2 TV apod.)
- zajišťujeme klientům informace k novinkám na trhu, a následně se staráme o zprovoznění v jejich zařízení
- dáváme zákazníkům tipy, které jim dokonale usnadní a zpříjemní užívání všech našich služeb

Požadujeme

- dobré komunikační schopnosti, vlídný přístup, chuť pomáhat
- schopnost dotahovat zákaznická řešení do konce
- otevřená mysl a chuť objevovat nové věci, zájem o technologie
- ochota střídavě pracovat na ranní a odpolední směny (protože někdy je potřeba zákazníkovi poradit i v 9 večer)

Nabízíme

- velmi zajímavé pracovní zkušenosti, užitečné a praktické znalosti
- nekonečné příležitosti se vzdělávat v oblasti IT a telekomunikací (díky pravidelným školením budete vždy v obraze)
- možnost flexibilní práce (ranní/odpolední směny)
- 18 000 Kč ročně na libovolné nákupy (nový mobil, tablet, pojištění, lékárna, fitness, relaxace, dovolená, aj.)
- 75 Kč denně příspěvek na stravování přes Gastropass kartu (50 Kč hradíme my)
- 7 200 Kč dotace na nový mobilní telefon dle vlastního výběru
- neomezené volání, SMS a data ve služebním telefonu
- levné tarify a služby pro rodinu a známé (5 volných SIM karet, O2 TV, Internet aj.)
- 5 týdnů placené dovolené + 3 dny placeného volna při indispozici (sick days)
- práce v centru města (výborná dostupnost MHD), možnost parkování
- velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, skvělý šéf J

Místo pracoviště: Masarykovo náměstí 2655, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Telekomunikace

Profese: operátor, telekomunikační technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita