Typ nabídky

Minimální mzda

Opravář stolních šících strojů

referenční číslo: 14278 | aktuálnost: 26.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zdatný? Baví Vás vyměňovat součástky a uzdravovat nemocné stroje? Víte, co znamená PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI? Chcete pracovat na jednu směnu a necestovat? Napište! Česká výrobní společnost, která sídlí v okrese Svitavy, hledá do svých řad posilu na pozici: OPRAVÁŘ STOLNÍCH ŠÍCÍCH STROJŮ

Náplň práce

* Opravy stolních šicích strojů * Pravidelná kontrola strojů * Údržba a servis strojů

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v servisu stolních šicích strojů značek PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI
  • Pracovitost, zručnost, loajalitu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí firmy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Ubytování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na rekreaci
  • Místo výkonu práce: okres Svitavy

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl