Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Pardubický kraj (2 712)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

POŽADAVKY: práce ve výškách, výhodou znalost ruského jazyka (z důvodu komunikace s dělníky z jiných firem, kteří jsou Ukrajinské národnosti) NABÍZÍME: nástup do PP od jara 2021, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky (tel.: 777 573 444, 7-15h) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

(Třebovská 431, Jevíčko, 56943)

NÁPLŇ PRÁCE: Stavební práce při rekonstrukci koupelen a bytových jader, zednické práce na pozermních stavbách Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha lepícího stroje, šička - švadlena

(Partyzánská 338, Litomyšl, 57001)

NÁPLŇ PRÁCE: lepení na lepícím stroji - obsluha šicího stroje a práce na něm, pomocné práce POŽADAVKY: kvalita u odvedené práce a pozitivní jednání, komunikativnost NABÍZÍME: nástupní Bonus po odpracování zkušební doby, příspěvek na dopravu, práce v rodinné firmě a v lidsky pohodovém kolektivu -…

KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pizzaři

(Smetanovo náměstí 71, Litomyšl, 57001)

POŽADAVKY: praxe ve výrobě balkánských specialit NABÍZÍME: ubytování KONTAKT: telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Brusič dřevěných výrobků

(214, Vítějeves, 56906)

POŽADAVKY: ŘP sk. B NABÍZÍME: fyzicky náročná práce, vhodná spíše pro muže KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-16h) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pracovníci ruční tiskárny

(Svitavská 1203, Litomyšl, 57001)

NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: telefonicky, e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

Truhlář

Tiskař

POŽADAVKY: praxe v oboru NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: telefonicky, e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

Strojník

řidič MKD do třetích zemí (rus, BY, UA)

(Havlíčkova 1118, Litomyšl, 57001)

Požadujeme: znalost MKD, spolehlivost, zručnost, výhodou znalost jízd do třetích zemí Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, věrnostní odměnu, odměnu za neabsenci, práce na nových kamionech Super Space Cub., sociální benefity. Kontakt e-mailem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Manipulační dělník

(55, Chroustovice)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chroustovice NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky náročná práce (manipulace s těžkými břemeny) prašné prostředí souhlas s vysíláním na pracovní cesty (7-14 dní) flexibilní přístup k práci ve zkušební době není možnost zálohy na výplatu První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním…

Místo výkonu práce: Třemošnice + celá ČR První kontakt učiňte, prosím, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně v pondělí od 10.30 do 11.30 hod., ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

(Budovatelů 482, Třemošnice, 53843)

Místo výkonu práce Třemošnice. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

(Průmyslová 42, Chrudim, 53701)

Místo výkonu práce: Chrudim. Fyzicky náročná práce-při ruční manipulaci s břemenem dodržet nařízení vlády 361/2007 Sb., §29 První kontakt emailem ne telefonicky po - pa od 13 do 16 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Uklízeč/ka

(Dr.Milady Horákové 10, Chrudim, 53703)

Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: práce s chemií, noční směny: od 18.00 do 2.30 hod. POŽADAVKY: požadujeme zodpovědné osoby První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů