Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Absolvent – stáž V německu

referenční číslo: 14217 | aktuálnost: 17.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vystudoval jsi vysokou školu elektrotechnickou? Bavila tě technologie obrábění? Chceš se stát programátorem obráběcích strojů? Domluvíš se anglicky nebo německy? Nevadí ti cestování a chceš na stáž do Německa? Napiš a na nic nečekej! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji, hledá šikovného absolventa, který se nebojí.

Náplň práce

* Asistence při oživování obráběcích strojů * Vývoj SW systémů řídících CNC a PLC stroje * Zodpovědnost za dokumentaci * Řešení technických problémů * Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnického zaměření
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Orientaci v problematice obrábění a programování CNC
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Chuť se učit a být jedničkou ve svém oboru

Nabízíme

  • 2 roky zahraniční stáže v Německu
  • Finanční bonusy, prémie a diety
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké akce
  • Zajištění ubytování v Německu
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství