Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí prodeje velkoobchodní společnosti (P4053)

referenční číslo: 58d10e15babecf43ec2399d8 | aktuálnost: 30.05.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Řízení obchodní politiky společnosti, zodpovědnost za maloobchodní prodejny v ČR a na Slovensku,
• Strategická jednání s dodavateli i odběrateli,
• Udržování požadovaných obchodních výsledků na jednotlivých střediscích,
• Tvorba obchodní strategie a nové podněty pro majitele společnosti.

Požadujeme

SŠ/ VOSŠ/ VŠ vzdělání nejlépe technického směru (TZB, strojní, chemické), technické myšlení, vyzrálá osobnost se zkušenostmi z vedení obchodního oddělení nebo oddělení nákupu či zásobování; zkušenosti z velkoobchodní činnosti, strategické uvažování, rozhodnost, schopnost přinášet nové podněty a návrhy řešení problémů; umět komunikovat jak s podřízenými tak i obchodními partnery a dodavateli - převážně zahraničními; nutná je znalost AJ slovem i písmem; orientace v technických schematech a výkresech; dobrá znalost práce na PC, ŘP B

Nabízíme

Velmi příjemný kolektiv, možnost jak osobního tak i profesního růstu a dalšího postupu, práce v moderním a pěkném prostředí středně velké společnosti, která si potrpí na korektním jednání, přátelské vztahy a kolegialitu; řada firemních benefitů, cestování do zahraničí, sportovní a společenské akce za účelem stmelení kolektivu-:); motivující ohodnocení, služební automobil

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: blízké okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer, velkoobchod

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita