Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik SAP s AJ

referenční číslo: 15112 | aktuálnost: 15.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci ve stabilní firmě, která má mezinárodní zastoupení? Ovládáte systém SAP a cítíte se v něm jako ryba ve vodě? Baví Vás analýzy a hledání řešení? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využívat? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: ANALYTIK SAP S AJ

Náplň práce

* Ad-hoc analýzy a průběžné analýzy * Návrhy řešení rozpoznaných chyb * Tvorba systému KPI * Zodpovědnost za data

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Velmi dobrou znalost systému SAP – modul MM
  • Orientaci v procesním inženýrstvím
  • Samostatnost, pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost ubytování
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy a školení
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby