Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení Logistiky (P4102)

referenční číslo: 592574f1babecf42cc076565 | aktuálnost: 03.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řízení oddělení s cílem vytvořit a splnit plán, optimalizace logistických procesů a nákladů, optimalizace zásob, implementace navržených změn; odpovědnost za dodržování ISO norem a BOZP, tvorba metodiky pro řízení celého oddělení, spolupráce s dalšími odděleními, reporting vedení

Požadujeme

M/Ž, VŠ/ SŠ, praxe v oboru nebo na obdobné pozici min. 5 let, zkušenosti s řízením logistiky výrobní společnosti podmínkou, komunikativní znalost AJ, proaktivní přístup k plnění cílů, velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC ( MS Office), zkušenost se SAP výhodou; ŘP sk. B

Nabízíme

Zodpovědné zaměstnání pro výrobní společnost se zahraniční účastí, finanční odměna cca 45 - 50 tis. + pravidelné roční odměny, další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, důchodové připojištění atd..), možnost dalšího vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: inženýr logistiky, logistik, specialista logistiky, vedoucí logistiky, ředitel/manažer logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita