Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr technické dokumentace na odd. vývoje (P4083)

referenční číslo: 59018dc2a5ad956ef54f5bb4 | aktuálnost: 27.07.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Připravte se na tyto úkoly:
Budete Koordinovat změnové řízení výrobku,
Řídit a kontrolovat implementace kusovníků (seznamů materiálů).
Budete součástí schvalovacího procesu zavádění nových dílů;
Nemine Vás tvorba dokumentů kvality systému v oddělení.
Budete pravou rukou vedoucího projektů.

Požadujeme

Tato pozice je vhodná i pro absolventy VŠ bez praxe! Kvalifikační požadavky:
SŠ (VŠ) vzdělání nejlépe technického směru;
na této pozici budete potřebovat angličtinu a využijete ji velmi aktivně;
dále PC – zejména Word, EXCEL. SAP Vás naučí, není podmínkou, jenom výhodou.
Zkušenosti z automobilového průmyslu a
znalost výrobního procesu pro Vás budou opět výhodou. Řídit musíte umět.
Hledá se týmový duch - pečlivý, zodpovědný, s orientaci na cíl a ochotný učit se novým věcem

Nabízíme

Firma Vám nabízí ohodnocení do výše 35 tisíc - za předpokladu, že budete mít praxi ve výrobě, dále pak prémie a velkou škálu zaměstnaneckých benefitů. Platit Vám bude odborná školení a jazykové kurzy. Nastoupit můžete podle Vašich možností.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektroinženýr, elektrotechnik, strojní inženýr, technickoadministrativní pracovník, technik, technik přípravy výroby, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy