Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista plánování výroby (P4082)

referenční číslo: 59018ca6babecf2cc66bf356 | aktuálnost: 27.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Co tato práce obnáší?
Budete vypracovává měsíční plány a výhledové plány výroby;
plánovat kapacity strojního vybavení a pracovníků podle požadavků dlouhodobých plánů;
povedete požadovanou dokumentaci výrobního procesu; budete zpracovávat denní, měsíční reporty;
dále budete zodpovídat za komplexní vedení systémového toku materiálu, polotovarů, dílů, výrobků.
Při těchto úkolech aktivně spolupracujete s oddělením nákupu a logistiky při kontrole a zajištění materiálu pro výrobu.

Požadujeme

Pro svého klienta hledáme do týmu plánování nového kolegu nebo kolegyni. Kvalifikačními požadavky na toto místo je SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo logistického či technického směru. Bez znalosti AJ na komunikativní úrovni to nepůjde. Také Vám nesmí vadit pracovat ve 2 směnách: 7-15:30 a 10:30–19:00 - s ohledem na nároky zákazníků.
Dál budete potřebovat dobrou znalost práce na PC (Excel podmínkou, SAP výhodou);
praxe na obdobné pozici je bezpochyby výhodou.
K této práci je dozajista potřeba dobré analytické myšlení, odolnost proti stresu, flexibilita a adaptabilita

Nabízíme

Klient nabízí ohodnocení do výše 32 tisíc (pokud už máte praktické zkušenosti v oboru), dále širokou škálu firemních benefitů. Přátelský kolektiv, pěkné pracovní prostředí a příspěvky na jazykové vzdělávání. Nástup se uzpůsobí Vašim možnostem.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, logistik, plánovač výroby, specialista logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita