Typ nabídky

Minimální mzda

HR Business Partner (P4056)

referenční číslo: 58d37af6a5ad950947519bb1 | aktuálnost: 30.05.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Poskytování rad a návodu na řešení zaměstnaneckých vztahů
Účast na tvorbě, nastavování a fungování vnitřních HR procesů
Práce na politice odměňování – inovace, tvorba, nastavení a konzultace
Správa a vedení HR projektů
Proaktivní komunikace směrem k managementu

Požadujeme

VŠ/ SŠ, praxe na obdobném místě v HR a bohaté zkušenosti z oboru jsou nezbytnou nutností, aktivní znalost AJ, kterou denně využijete v komunikaci s vedením i zahraničními kolegy, znalost zákoníku práce, náborových procesů, personálního marketingu; hledáme otevřenou osobnost - partnera, který poradí, pomůže, vyjedná; uživatelsky PC (MS Office)

Nabízíme

Odpovídající ohodnocení, které se každoročně navyšuje, řada firemních benefitů, možnost osobní realizace a dalšího profesního růstu. Nástup možný podle Vás-:)!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR

Profese: HR bussines partner, HR specialista, hodnocení a odměňování, specialista HR marketingu, specialista pro odměňování a benefity

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita