Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektů na odd. vývoje (P4044)

referenční číslo: 58c11e9bbabecf785d2dacc6 | aktuálnost: 27.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Vedení členů PDT (Project Development) týmu a předávání změn designu do výroby v průběhu zavádění nových produktů,
komunikace se zahraničím a dalšími vývojovými kancelářemi v Evropě,
vydávání výkresové dokumentace, technická podpora oddělení nákupu, komunikace s dodavateli;
plánování a řízení projektů, sledování a implementace designových změn,
příprava dokumentace nových modelů,
prostředník pro komunikaci se zákazníkem ohledně vzorků, podávání hlášení, navrhování a schvalování výkresů a testování produktů v automobilech,
správa projektových nákladů

Požadujeme

VŠ technického směru (elektrotechnik, strojař),
plynulá AJ (čeština není nutná), zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu vítány,
dobré komunikační a vyjednávací dovednosti,
rozvinuté organizační schopnosti, aktivní přístup, osobní nasazení, analytické myšlení, týmový duch

Nabízíme

5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy,
zaškolení v zahraničí, částečně dotované stravování,
další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění;
kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: konstruktér, procesní inženýr, strojní inženýr, technolog, technolog výroby, vedoucí oddělení technologie, vývojový konstruktér, vývojový technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení