Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - Vysočina

referenční číslo: 58b56641a5ad950522560f86 | aktuálnost: 15.07.2017

Adecco spol. s r.o.

Vyznáte se v zemědělské či lesnické technice? Chcete pracovat jako obchodní zástupce? Bydlíte v okrese Benešov, Kutná Hora, Chrudim nebo Havlíčkův Brod?

Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

- prodej produktů ve svěřeném regionu - Benešov, Kutná Hora, Chrudim, Havlíčkův Brod
- akviziční činnost
- odpovědnost za plnění plánu prodeje
- reporting

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- bydliště ve svěřením regionu podmínkou
- znalost zemědělské techniky a strojů podmínkou
- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele
- odpovídající platové ohodnocení - fixní složka + provize
- služební automobil, notebook a mobil jsou samozřejmostí
- další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Havlíčkův Brod,

Region: Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita