Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč CO2

referenční číslo: 20231 | aktuálnost: 13.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se svařováním ocelových materiálů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a máte zodpovědný přístup k práci? Pokud ano, neváhejte reagovat.

Hledáme kolegu na pozici SVÁŘEČ CO2.

Svářeč CO2

Náplň práce

  • Výroba ocelových komponentů
  • Svařování materiálu dle technických výkresů
  • Drážkování svarů
  • Zodpovědnost za kvalitu svarů

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v technickém oboru
  • Praxi ve svařování a drážkování
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Platný svářečský průkaz - podmínkou

Nabízíme

  • 2 týdny dovolené navíc
  • Příplatky za pracovní prostředí, hluk, rizika
  • Měsíční prémie dle výkonu
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, jazykové kurzy
  • Zdarma pracovní oblečení
  • Stravování v závodní jídelně v areálu

Lokalita: Přerov

Mzda: 22 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba