Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník přerov

referenční číslo: 20230 | aktuálnost: 13.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci ve firmě, kde si cení svých zaměstnanců? Jste manuálně zručný a znalost technické dokumentace je pro vás samozřejmostí? Pak jste to právě VY koho hledáme!

Hledáme schopnou posilu do našeho týmu!

Náplň práce

  • Příprava a svařování materiálu
  • Montáž ocelových konstrukcí
  • Práce s technickou dokumentací
  • Průběžné kontrolování odvedené práce

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • Základní svářečské zkoušky - výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • Příplatky k platovému ohodnocení dle výkonu
  • Nefinanční odměny – stravenky, jazykové kurzy, příspěvky na pojištění
  • Příplatky za práci ve ztíženém prostředí
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Stravování v závodní jídelně

Lokalita: Přerov

Mzda: 21 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba