Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník obchodního oddělení

referenční číslo: 19836 | aktuálnost: 08.03.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v oblasti administrativy a dále se rozvíjet? Máte smysl pro disciplínu a organizační schopnosti? Hledáte uplatnění, kde každý den využijete anglický jazyk při komunikaci s klienty? Tak již nehledejte, ta pravá příležitost je právě před vámi.

Náplň práce

  • samostatná tvorba cenových nabídek
  • správa obchodních dokumentů
  • zajištění správného průběhu zakázek
  • udržování vztahů s klienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického/ekonomického zaměření
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti v ERP systémech – výhodou
  • ochotu učit se novým věcem, samostatnost
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • pravidelné odměny
  • multisport kartu a stravenky
  • jazykové kurzy
  • uplatnění pro absolventy
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Strojírenství