Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor projektů - vstřikování plastů

referenční číslo: 23179 | aktuálnost: 01.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti konstrukce forem a orientujete se v technologii vstřikování plastů? V současné době hledáme Koordinátora projektů pro mezinárodní společnost, který povede přímou komunikaci s dodavateli. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis v české a anglické formě ještě dnes!

Náplň práce

  • hodnocení vyrobitelnosti formy ve stavu návrhu
  • komunikace s dodavateli - specifikace detailů
  • dohled na vhodnou volbu konceptu formy
  • monitoring harmonogramu výroby forem
  • hodnocení stavu forem, testování u dodavatele
  • účast na závěrečné přejímce u dodavatele

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • znalost technologií vstřikování plastů
  • orientace v oblasti konstrukce forem
  • komunikativní znalost AJ
  • organizační schopnosti, iniciativa

Nabízíme

  • možnost podílení se na inovativních projektech
  • stabilní mezinárodní prostředí v oblasti automotive výroby
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvěk na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství